Datça Macunu Yorumları, Fiyatı

datça macunu fiyatı

İçeriğinde birbirinden farklı birçok bileşen barındıran Datça Acıbadem Macunu, 240 gramlık sağlıklı cam kavanozlarda hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak hazırlanan macun kıvamında bir üründür. Kutusu üzerinde yazıldığı şekli ile “Glikoz” içermez.

datça macunu

Datça Macunu Yorumları

İnternette farklı görsellerle tanıtılan Datça Acıbadem Macunu asıl görseli internet sitemizdeki gibidir. Kullanımı son derece pratik olan Datça Acıbadem Macunu’ ndan günde 2 kere tercihen 8 saat ara ile 1 tatlı kaşığı tüketilir, sonrasında (5 dk kadar sonra) bir bardak çay ya da sıcak su tüketilmesi gerekmektedir.

Datça Macunu Fiyatı

Doğru kullanıldığı taktirde her bir kutu Datça Acıbadem Macunu kullanıcısına 15 gün kadar kafi gelecek kadar içerik barındırmaktadır. Serin ve kuru ortamda ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. Direk güneş ışığı almayacak şekilde saklayınız. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir durumda kullanımı bırakmanızı ve bir hekimden yardım almanızı tavsiye ederiz. Datça Acıbadem Macunu kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.

www.datcamacunu.gen.tr

Bir önceki yazımız olan Fitballs Cla Kullanıcı Yorumları, Kullananlar, Fiyatı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Updated: 1 Kasım 2017 — 18:53

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aloe Vera Jel, Krem, Sprey Resmi Satış Sitesi © 2017 | Aloe Vera Jel Türkiye Site Haritası